Anasayfa
 
     
 

Çetinler DTM. San. ve Tic. Ltd. Şti. tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına "cookie" adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, bilgisayarlarını belirlik aralıklarla güncellemektir.

Bilgi Güvenliği

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi Çetinler DTM. San. ve Tic. Ltd. Şti. personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındakı bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

Çetinler DTM. San. ve Tic. Ltd. Şti., kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarda paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Bilgi Paylaşımı

Çetinler DTM. San. ve Tic. Ltd. Şti.; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri taktirde, bu bilgiler Çetinler DTM. San. ve Tic. Ltd. Şti.tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Güvenli Alışveriş Garantisi

Çetinler DTM. San. ve Tic. Ltd. Şti., en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine Çetinler DTM. San. ve Tic. Ltd. Şti. personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.

 
     
                  
Teslimat ve Garanti| İade - İptal Koşulları| Gizlilik ve Güvenlik
Çetinler DTM. San. ve Tic. Ltd. Şti.  |  © 2018 Fişek Yazılım